Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
2400 x 600 Hout geluidsdicht akoestisch wandpaneel 3D-model Interieurmuurversiering voor thuis
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Moderne houten akustische wandpaneel met Eco PET felt backing en geluidsabsorptie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Aanpasbare 3D houten fineer MDF golfpanelen - buigbaar, krullend en geweldig voor akoestisch ontwerp
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Verticale akoestische houten slatenpaneel akoestisch houten bord voor wanddecoratie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
10 x 10 akoestische houten wandpanelen monsters rook eiken akupanel klein monster voor interieur wand decoratie
| Productnaam: | Houtplaat akoestisch paneel monsters |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
11mm 13mm 21mm geluiddichte houten akupanel Natuurlijke eiken akoestische slaten houten wandpanelen
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
|---|---|
| Pakket: | Doos |
| grootte: | 2400 mm x 605 mm |
Hoogwaardige 3D houten fineer MDF Wave wandpaneel Flexibel krullend buigbaar voor akoestisch decor
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Architectonisch houten akoestisch bufferpaneel met brandwerende en vochtbestendige kern
| Product Name: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400x600mm, maatwerk |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natuurlijk hout |
3D hout en MDF Slat Wave Board Decoratief Flexibel Krullend Buigbaar Gekrompen Slat Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
Houtband geluidsabsorberend paneel voor studio woonkamer wanddecoratie veneer MDF achtergrond geluidsdichte rooster
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |


