Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
21 mm houten akustisch paneel met PET en fineer acupaneleer voor kantoor thuis
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2400*605 |
| Dikte: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Thermische overdracht Persoonlijke akoestische panelen PET High Definition Printed akoestische panelen Wereldwijde toeleveringsketen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Afmeting: | Aangepast |
| Gepersonaliseerde afbeelding: | Ik heb een hoge resolutie nodig. |
Modern Eco-Vriendelijk PET Wandpaneel voor Hoteldecoratie Geluidsisolatie Vochtbestendig voor Slaapkamer Woonkamer Grafisch
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne ontwerp dubbellagig polyestervezel akoestisch wandpaneel geluidsisolatie decoratieve PET-slatpaneel voor hotels
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Fabriekenverpakte PET-acoustische wandpanelen Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Moderne 60*60cm akoestische panelen 6 PCS Decorative Sound Wall Panels voor hotelopname & Home Studio Office gebruik
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Vervaardiging uit polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Commerciële ruimtes: | In kantoren, vergaderzalen, restaurants en cafés verminderen deze panelen geluidsafleiding en zorgen |
PET Houten akoestische slaten panelen MDF veneer Moderne geluidsdichte akoestische wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Houten Premium Akoestische Wandpanelen voor Thuisgebruik en Commercieel Gebruik
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |


