Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
Gevoel van kantoor Accoustic panels voor muren en plafonds 2420x1220mm Op maat
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
2750 x 320 Houten akustisch paneel voor muren en plafonds geluidsabsorptie
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
2750 x 320 Modern Design Decoratief Houten Slat Wandpaneel MDF Akoestische panelen voor bedden Accupanel voor hotelwoning
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Groothandel Decoratieve Houten Latten Akoestische Panelen met PET-rug voor Muren en Plafonds
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| MAAT: | 2400x605mm |
Milieuvriendelijke akoestische panelen van polyestervezel voor modern interieurontwerp, zelfklevend PET
| naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
Architecturale houten latten akoestische panelen voor commerciële en residentiële ruimtes
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood, PVC |
9 mm 12 mm polyestervezel PET akoestische wand en plafond panelen geluiddicht voor thuis theater
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hoogdichtstof 25 mm geïmpregneerd felt akoestisch geluidsabsorberend wandpaneel voor bioscoop
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Acoustica-afsluiters voor restaurantwand / plafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Vervaardiger van moderne houten akustische panelen voor binnenmuren en plafonds
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |


