Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
Lineair houten geluiddicht paneel voor kantoor plafondmuur met snelle installatie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 600 x 21 mm |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Hout flexibel gebogen gelaagd wandbekleding voor geluidsbeheersing binnen
| Productnaam: | Flexibel houten akustisch paneel van slaten Akupanel |
|---|---|
| SIZE: | 2400x600mm, maatwerk |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natuurlijk hout |
Geluidsdichte wand PET akoestische panelen hoge dichtheid geluidsdempende panelen vierkant
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/op maat gemaakt |
Zwakke dikke stoffen akoestische wandpanelen geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Stofgolf gebogen akoestische wandpanelen Glasvezel Hoog geluidsopname
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
2025 100% polyestervezel Spraakduidelijkheid verbeterd met 36 opties
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| Naam van het product: | 9mm PET felt akoestisch paneel DIY geluidsabsorberend wandbord Voor KTV |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
2400 X 600 Houten plaatwand Houten plaat gegroeveerd akoestisch paneel geluidsdicht bord
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Akupanel Houten Akoestische Wandpanelen Geluiddichte Binnenhuisdecoratie Voor Thuis, Kantoor Of Appartement
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
2750 x 320 Akupanel Houten banden Slats Panel Decoratieve binnen geluidsisolatie Wandplaat Voor thuis
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Houten Geluidsabsorberende Lamellen Wandpanelen PET Vilt MDF Kern Kantoor Thuis Decoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |


