Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
Recycled PET akoestische wandpanelen 9 mm geluidsdichte polyestervezelplaten voor interieurontwerp
| Naam: | Acoustisch wandpaneel van PET-filter |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Rook eiken akoestische houten wandpanelen robuust duurzaam voor interieur wand decoratie in huizen kantoren studio's
| Productnaam: | Houten plaat akoestisch paneel rechthoekig |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
Accoustische houten wandpanelen 3D geluidsdempende panelen Wanddecoratie Walnoot eiken kleuren
| Productnaam: | Houtplaat akoestisch paneel monsters |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
2400 x 600 Hout geluidsdicht akoestisch wandpaneel 3D-model Interieurmuurversiering voor thuis
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
10 x 10 akoestische houten wandpanelen monsters rook eiken akupanel klein monster voor interieur wand decoratie
| Productnaam: | Houtplaat akoestisch paneel monsters |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
Eco-vriendelijk hout akoestisch muurpaneel van polyester-PET-plaat PVC of melaminefoelie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Anti Collision Sound Absorbing Board Flame Retardant Soundproof Art Panels 25/50mm
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Moderne PET-acoustic felt wandpanelen geluidsabsorptie voor interieurontwerp
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |


