Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
Met stof beklede wandpaneel akoestische panelen met glasvezelkern voor professionele geluidsbeheeroplossingen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Fabrieksgewalst akoestisch paneel binnenwandpaneel glasvezel voor bioscoop thuis hotel professionele geluidscontrole
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/30/50 mm |
9 mm Eco-vriendelijk PET-polyestervezel akoestisch paneel voor kantoor Home Cinema Recording Room
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Branddicht 100% polyestervezel geluidsdempend bord Groothandel geluidsdicht wandpaneel felt geluidsdempend bord PET akoestisch paneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Zacht glasvezelstof akoestisch paneel geluidsisolatie muur geluidsreductie stof
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
12 mm geluidsabsorberende panelen Dichte akoestische panelen Echo geluidsreducerende panelen Stackable studio panelen voor wand plafond akoestische behandeling
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
4 stukken houten akustische panelen stijlvol decoratief geluidsreductie 3D-geweven paneel voor plafond en muur
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood, PVC |
2750 X 320 Houten plafond met leisteen Houten leisteen akoestisch paneel akoestisch paneel akoestisch geluidsdicht paneel
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Custom 12mm polyestervezel akoestische panelen Eco-vriendelijke geluidsabsorberende wandpanelen
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |


