Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
240 X 60 Cm Houten Latten Akoestisch Paneel Fabriek Produceert Kantoor Muur PET Geluidsabsorberend
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Eco-vriendelijke houten akoestische panelen met houten fineer voor stijlvol interieur
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Fineer: | Technisch hout, gesneden kleur |
Hout slats akoestische panelen PET backboard met hoge NRC voor stijlvolle geluidsbeheersing binnen
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Fineer: | Technisch hout, gesneden kleur |
Houtgraan Slat akoestisch paneel geïntegreerde geluidsabsorptie geluidsoplossingen voor hedendaagse interieurs
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Inwendige wandstof akoestisch paneel glasvezel decoratieve geluidsabsorberende panelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Producent op maat Stof akoestisch paneel Polyestervezel Stof Verpakte geluidspanelen voor fitness
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
12 mm indoor decoratieve huisdiergevoel polyestervezel akoestische hexagonale geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |


