Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
Zelfklevende geluidsdichte wandpanelen van polyestervezels in zeshoekige vorm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/Rond/Zeshoekig/Aangepast |
Klankdempende stoffen voor bioscopen, wanddecoratieve geluidsdichtheid
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Houten Akoestische MDF Composiet Akupanel Wand Interieur Decoratie Akustiek Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
Hedendaags Design Houten Latten MDF PET Geluiddicht Materiaal Hotel Geluidsabsorberende Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |


