Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] bij elkaar passen 64 producten.
Inwendige plafondfeel akoestische buffers geluidsabsorberende akoestische glasvezelwandpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Polyesterfilter Hexagonale akoestische wandpanelen Geluidsdichtingspanelen voor kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
10 mm architectonische hexakoestische panelen Gevoelde geluidsabsorberende wandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Persoonlijk gemodelleerd PET-polyestergevoelschadebord
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
10 mm Hexagon akoestisch paneel Felt PET geluidsabsorberende panelen voor Home Office klaslokaal
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
25 mm glasvezel plafond gemonteerde akoestische panelen felt wolk hangende baffels geluidsabsorptie
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Houten Premium Akoestische Wandpanelen voor Thuisgebruik en Commercieel Gebruik
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Gelaagd akoestisch wandpaneel met aanpasbare fineer 240 x 60 cm Factory Made
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Dikte: | 21/11/13/15 mm |
Kantoor Gebruikte Geluiddichte Materialen Dichtheidsplaat Fabriek Latten Hometheater Akoestisch Wandpaneel
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Indoor Houten Latten Geluidsabsorberende Panelen Voor Kantoren, Woningen en Studio's Akoestische Omgeving
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| MAAT: | 2400x605mm |


