Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Accoustic Square Panels van polyestervezel, geluidsabsorberend, akoestisch geluidsbord
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
3D-polyestervezel vierkant akoestische wandpanelen geluidsisolatiepanelen voor kantoor
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Aangepaste patroon PET akoestisch paneel Recyclebare akoestische panelen Geluidsabsorptie
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Hollow Out 100% Pet Felt akoestisch paneel kunst geluidsdicht wandkunst paneel 3D model ontwerp in staat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Verbeterde spraakduidelijkheid 2025 Sterk vlambestand Brandvertrager Verkorte weerklinktijd
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
|---|---|
| Dimensionale stabiliteit: | Goede lichamelijke stabiliteit |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Geluidsafhankelijke akoestische stoffenpanelen gesneden PET-polyestervezel geluidsdicht paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
PET-plaat Polyester akoestische vierkant geluidspanelen kantoor geluidsisolatie platen voor muren
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
9 mm huisdier polyestervezel akoestische wandtegels voor kantoor en vergaderruimte
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsdempende wandpaneel van polyestervezel Geluidsdemping PET-feeltgeluidsisolatie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


