Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Aanpasbare 3D houten fineer MDF golfpanelen - buigbaar, krullend en geweldig voor akoestisch ontwerp
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel geluidsdichte panelen voor muren eenvoudige installatie gepersonaliseerde akoestiek
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Commerciële ruimtes Houten akoestische wandtegels geluidsisolatie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Eenvoudige installatie: | Lichte bouw en gebruiksvriendelijk installatiesysteem |
| Productcategorie: | acupunctuur |
Acoustic Sound Houten wandpanelen met aangepaste dikte en milieubescherming graad E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Hoogwaardige 3D houten fineer MDF Wave wandpaneel Flexibel krullend buigbaar voor akoestisch decor
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
China Producent Direct Groothandel Klankdichte wandplaten van polyestervezels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
3D hout en MDF Slat Wave Board Decoratief Flexibel Krullend Buigbaar Gekrompen Slat Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
Akupanel geluidsdichte houten wandpanelen moeiteloze installatie aanpasbare akoestische oplossingen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Makkelijk te installeren geluidsdichte houten panelen die zijn afgestemd op akoestische behoeften
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


