Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Eiken geluidsdichte akoestische muurpanelen van slatshout voor conferentieruimte
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Leverancier van geluiddichte decoratieve akoestische wandpanelen met houten latten
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |
Geluidsisolatie Houten akupanel Gemakkelijke installatie Geluidsabsorberend wandpaneel Op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Acoustiek houten panelen veneer geluidsisolatie
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
3D hout of PVC fineer MDF Wave Board Decoratief Flexibel krullend buigbaar gebogen schaal akoestisch wandpaneel Wand akupanel
| Naam: | Gekrompen houten fineer akoestisch paneel |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2400 x 600 mm, maatwerk |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
Accoustische houten wandpanelen 3D geluidsdempende panelen Wanddecoratie Walnoot eiken kleuren
| Productnaam: | Houtplaat akoestisch paneel monsters |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
1220*2440mmCustomizable Patroonvormig Polyestervezel Materiaal geluidsdempend plaatje 48 verschillende kleuren, uitstekend geluidsdempend effect, gemakkelijke en snelle installatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Glasvezel geluidsisolatie wol - Uitstekend geluidsisolerend effect, veilig en handig
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
PET-accoustisch geluidsonderdrukkend paneel Felt geluidsopname wandpaneel 1650 gm 1800 gm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |


