Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
11mm 13mm 21mm geluiddichte houten akupanel Natuurlijke eiken akoestische slaten houten wandpanelen
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
|---|---|
| Pakket: | Doos |
| grootte: | 2400 mm x 605 mm |
2400 x 600 Hout geluidsdicht akoestisch wandpaneel 3D-model Interieurmuurversiering voor thuis
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
10 x 10 akoestische houten wandpanelen monsters rook eiken akupanel klein monster voor interieur wand decoratie
| Productnaam: | Houtplaat akoestisch paneel monsters |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
Decoratief MDF houten roosterpaneel met fineer afwerking voor een stijlvolle akoestische behandeling
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Architectonisch houten akoestisch bufferpaneel met brandwerende en vochtbestendige kern
| Product Name: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400x600mm, maatwerk |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natuurlijk hout |
2750 x 320 Akupanel Houten banden Slats Panel Decoratieve binnen geluidsisolatie Wandplaat Voor thuis
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Eco-vriendelijke Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Hout Slat Acoustic Wall Panels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
geluiddichte Akupanel Zwarte eik akoestische Slat Wandpanelen Voor interieur wand decoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne interieur hout akupanel grijze eik akoestische houten muurpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezel Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |


