Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Verticale akoestische houten slatenpaneel akoestisch houten bord voor wanddecoratie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Rook eiken akoestische houten wandpanelen robuust duurzaam voor interieur wand decoratie in huizen kantoren studio's
| Productnaam: | Houten plaat akoestisch paneel rechthoekig |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natrual hout |
Hout flexibel gebogen gelaagd wandbekleding voor geluidsbeheersing binnen
| Productnaam: | Flexibel houten akustisch paneel van slaten Akupanel |
|---|---|
| SIZE: | 2400x600mm, maatwerk |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natuurlijk hout |
Geluiddichte Paneel Wanddecoratie Hout Akupanel Akoestische Wandpanelen Bouwmaterialen Op Maat
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmetingen: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Graad E0 B2B Bulk Natural Wood akoestische wandpanelen Akupanel paneel geluidsdicht 0,86-0,95 geluidsabsorptie coëfficiënt
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Houten Akoestische Wandpanelen Geluiddichte Binnenhuisdecoratie Voor Thuis, Kantoor Of Appartement
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
2400 X 600 Houten plaatwand Houten plaat gegroeveerd akoestisch paneel geluidsdicht bord
| Productnaam: | Houten akustisch paneel voor de muur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
21 mm fabriek direct acupaneleel en PET felt backing MDF houten fineer akoestisch paneel voor wanddecoratie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Groothandel met een concurrerende prijs Akupanel Hout Finer MDF bedekt met PET Hout Slat akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsdicht houten akupanel geluidsdicht houten laanwand op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


