Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Geluidsabsorberend DIY PET akoestisch wandpaneel geluidsisolatie polyestervezel voor bioscoop kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
3 zijdelijke veneer luxe hout akupanel geluidsdicht hout leisteen akoestische wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
DIY rechthoekige en zeshoekige akoestische wandpaneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
Zelfklevende geluidsdichte wandpanelen van polyestervezels in zeshoekige vorm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/Rond/Zeshoekig/Aangepast |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
21mm Akupanel Moderne houten akoestisch paneel MDF geluidsdicht Hotels Woonkamers Verniswandpaneel
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
|---|---|
| grootte: | 2400 mm x 605 mm/aanpassen |
| Dikte: | 21 mm/11 mm/13 mm |
Vergaderruimte Hout Akupanel Walnoot Eik Veneer Kleur Klank Absorberende Houten Panelen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Appartement Home Decor Hout Akupanel akoestische 3D wandpanelen voor geluidsisolatie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Modern interieur akoestisch wandpaneel Akupanel geluidsdicht wandpaneel voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |


