Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Klankdichte wandplaten van polyestervezels Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Innovatieve natuurlijke 11 mm akoestische muurpanelen
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsabsorberend MDF Hout Akupanel Geluidsdicht Akoestisch Slat Wandpaneel Voor Conferentieruimtes
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Akustic Panel Houten Slat akoestisch paneel voor thuis geluidsisolatie TV achtermuur
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Houtband geluidsabsorberend paneel voor studio woonkamer wanddecoratie veneer MDF achtergrond geluidsdichte rooster
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Lineair houten geluiddicht paneel voor kantoor plafondmuur met snelle installatie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 600 x 21 mm |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Home theater geluidsdicht akoestisch Slat Wall Panels Board Gratis monster
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akoestisch Wandpaneel Houten Latten Design Aangepaste Kleur 240 X 60cm Fabrieksmatige Groothandel
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Afmeting: | 2400x605mm |
Houten fineer akoestisch lattenpaneel 2400 x 600mm Dikte 21mm Aangepaste oppervlakteafwerking
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |


