Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Groothandel in Bouwmaterialen Natuurlijk Bamboe Hout Akupanel Geluidsabsorberende Akoestische Houten Wandpanelen voor Interieur
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Schalingsdichte geluidsdichte platen van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Eco-vriendelijk hout akoestisch muurpaneel van polyester-PET-plaat PVC of melaminefoelie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Op maat gemaakte houten Akupanel akoestische wandpanelen voor thuis, vergaderruimte en theater
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel akoestische wandpanelen voor bouwprojecten Dikte 21/11/13mm/op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten Premium Akoestische Wandpanelen voor Thuisgebruik en Commercieel Gebruik
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Indoor Houten Latten Geluidsabsorberende Panelen Voor Kantoren, Woningen en Studio's Akoestische Omgeving
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| MAAT: | 2400x605mm |
PET houten akupanel slaten geluidsdichte akoestische wandpanelen voor slaapkamer decoraties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Hoogdicht natuurlijke bamboe Akupanel geluidsabsorptie akoestisch houten wandpaneel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten platen Akupanel akoestische platen Houten wandpanelen voor geluidsabsorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


