Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Eco-vriendelijk zacht materiaal akoestisch paneel geluidsabsorberend voor gesprekskamer
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zacht glasvezelstof akoestisch paneel geluidsisolatie muur geluidsreductie stof
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
2025 100% polyestervezel Spraakduidelijkheid verbeterd met 36 opties
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| Naam van het product: | 9mm PET felt akoestisch paneel DIY geluidsabsorberend wandbord Voor KTV |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
12 mm geluidsabsorberende panelen Dichte akoestische panelen Echo geluidsreducerende panelen Stackable studio panelen voor wand plafond akoestische behandeling
| Naam: | Het HUISDIER voelde Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
Moderne 3D-ontwerp van geluidsisolatie hexagonale geluidsdichte wandpanelen voor geluidsisolatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Geschikte geluidsabsorberende panelen voor PET-MDF
| Elasticiteit: | Een |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Hexagonale Akupanel geluidsdicht middendichte vezelplaat houten fineer wandpaneel geluidsdicht plaat geluidsdichting fabrikant
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Verbeterde spraakduidelijkheid 2025 Sterk vlambestand Brandvertrager Verkorte weerklinktijd
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
|---|---|
| Dimensionale stabiliteit: | Goede lichamelijke stabiliteit |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Rechthoekige 25 mm akoestische houten muurpanelen met milieubescherming E1
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
| Vlamvertragend materiaal: | Geen/B1 |


