Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Rustige Comfortabele Oplossing 0.9 Nrc Huisdier geluid akoestisch paneel voor high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Gemiddelde geluidsabsorptiecoëfficiënt Huisdiergeluid akoestisch paneel voor stille comfortabele communicatie in high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Brandwerende, met stof beklede akoestische panelen, geschikt voor openbare gebouwen, hotels, restaurants en zorginstellingen
| Packaging Details: | Carton,Coating |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-14Days |
| Payment Terms: | T/T |
Op maat gemaakte 1200x600mm Stof akoestisch paneel geluidsabsorptie brandwerend
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Lichte stof akoestisch paneel milieuvriendelijk brandvertrager B1
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
|---|---|
| Kleur van de stof: | Verscheidene |
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
3D-polyestervezel vierkant akoestische wandpanelen geluidsisolatiepanelen voor kantoor
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Gepersonaliseerde stoffen ingepakte akoestische panelen 1200x600mm geluidsabsorptie
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
Geluidsabsorptiestof akoestisch paneel milieuvriendelijk gehalte E1 geluidsreductiestof
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| Bescherming van het milieu: | E1 |
Geluidsabsorptie Stof akoestisch paneel voor wandmetalen paneel ROHS ISO-certificering
| Milieuvriendelijk: | Klasse E1 |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
PET-plaat Polyester akoestische vierkant geluidspanelen kantoor geluidsisolatie platen voor muren
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


