Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Kleurrijk plat geluidsdicht akoestisch paneel PET brandvertrager Studio geluidsdichtingspanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Kunst PET-polyestervezel geluidsabsorberend bord akoestisch paneel 1650 gm 1800 gm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hexagonale kleurrijke PET-akoestische panelen Hout isolatie geluidsbord voor plafond
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Contemporary Hotel Sound Acoustic Panel Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
Geavanceerde techniek Houten akustische panelen van slaten
| milieubescherming: | Klasse E0 |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
9 mm Eco-vriendelijk PET-polyestervezel akoestisch paneel voor kantoor Home Cinema Recording Room
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Home Theater Stoffen akoestisch paneel 25mm / 50mm Stoffen bedekte akoestische panelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Verpakte akoestische panelen van glasvezel polyestervezelstof voor home theater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


