Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Moderne PET geluidsdicht 3D akoestisch wandpaneel met artistieke vormen feltwandpaneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
9 mm huisdier polyestervezel akoestische wandtegels voor kantoor en vergaderruimte
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Moderne PET-acoustic felt wandpanelen geluidsabsorptie voor interieurontwerp
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Commerciële ruimtes Houten akoestische wandtegels geluidsisolatie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Eenvoudige installatie: | Lichte bouw en gebruiksvriendelijk installatiesysteem |
| Productcategorie: | acupunctuur |
Zachte decoratieve akoestische geluidspanelen geluidsdichte stoffen omwikkeld geluidscontrole wandpanelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hoogdichtstof 25 mm geïmpregneerd felt akoestisch geluidsabsorberend wandpaneel voor bioscoop
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hoogdichte stof Gewikkelde geluidspanelen Akoestische geluidsisolatie voor muren
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zwakke stoffen Gewikkelde akoestische wandpanelen Glasvezel geluidsdichte stoffen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Geluidsdempende wandpaneel van polyestervezel Geluidsdemping PET-feeltgeluidsisolatie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


