Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Polyestervezel akoestisch vierkant paneel voelde geluidsdempende wandplaat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
PET-accoustisch geluidsonderdrukkend paneel Felt geluidsopname wandpaneel 1650 gm 1800 gm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsdichte 3D-akoestische wandpanelen Stofgewikkeld glasvezel geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Zelfklevende geluidsdichte wandpanelen van polyestervezels in zeshoekige vorm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/Rond/Zeshoekig/Aangepast |
1220*2440mmCustomizable Patroonvormig Polyestervezel Materiaal geluidsdempend plaatje 48 verschillende kleuren, uitstekend geluidsdempend effect, gemakkelijke en snelle installatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Glasvezel geluidsisolatie wol - Uitstekend geluidsisolerend effect, veilig en handig
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
ROHS ISO gecertificeerde akoestische houten slaten panelen geluidsabsorptie op maat
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Superieure geluidsabsorptie, brandwerend, thermisch isolatie, vochtwerend, anti-bacteriële ontwerp, |
|---|---|
| Opties voor weefselbedekking: | 36 |
| grootte: | 1200*600 mm/op maat |
Accoustic Square Panels van polyestervezel, geluidsabsorberend, akoestisch geluidsbord
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
PET-accoustische, decoratieve geluidsisolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |


