Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Hoogdichtheidsstof akoestisch paneel decoratief geluidsabsorptiepaneel voor KTV-kamertheater
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
25 mm glasvezel plafond gemonteerde akoestische panelen felt wolk hangende baffels geluidsabsorptie
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
DIY Hexagon Polyestervezel akoestisch paneel Muurversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hoog NRC ≥0,85 Accoustisch paneel van polyester voor geluidsreductie E1 Klasse
| Maat: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Dikte: | 9/12/15 mm |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Met stof beklede wandpaneel akoestische panelen met glasvezelkern voor professionele geluidsbeheeroplossingen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel |
|---|---|
| Standaard maat: | 1200*600mm, 600*300mm of andere maat |
| dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Inwendige wandstof akoestisch paneel glasvezel decoratieve geluidsabsorberende panelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Eco-vriendelijke stof akoestisch paneel polyester stof glasvezel wol voor conferentieruimte
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Producent op maat Stof akoestisch paneel Polyestervezel Stof Verpakte geluidspanelen voor fitness
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Hoofddeksels met hangwerk van glasvezel voor woningen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |


