Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Aanpasbare akoestische panelen perfect voor stoffen en houten omgevingen
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Custom Sound akoestisch paneel perfect aangepast voor individuele ruimte en akoestische vereisten
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Akustic PET geluidsabsorberend wandpaneel geluidsisolatie akoestisch paneel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Aanpasbaar formaat en materiaal geluid akoestisch paneel voor optimale akoestische prestaties in professionele omgevingen
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Volmaakte geluidssound akoestisch paneel voor professionele opnamestudio's en uitvoeringsruimtes
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Milieuvriendelijk onschadelijk akoestisch paneel voor thuisbioscoop Verbeterde lage-frequentie geluidsabsorptie 50 mm dikte
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
Aanpasbaar geluid akoestisch paneel voor winkelcentra Creëer een comfortabele sfeer Verminder geluidsinterferentie
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
KDL-FW001 Akoestisch paneel met glasvezelweefsel 1200x600mm Hoge NRC 0.95 E1 Klasse A1 Brandwerend voor Kantoor Vergaderruimte
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Paneelgrootte: | 1200/600*600 mm, andere afmetingen |


