Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ square acoustic panels custom ] bij elkaar passen 142 producten.
Hoog effectieve geluidsabsorptie 100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Fabriek Goed kwaliteitsmateriaal 100% polyestervezel akoestisch paneel geluidsisolatie akoestisch paneel voor muur
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Gepersonaliseerde stoffen akoestische panelen rechthoekige stoffen geluidsabsorberende panelen
| Vorm: | Rechthoek |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Functie: | Hoog geluidsopname |
Europese standaard 2440 * 1220mm polyester geluidsdichte wandpanelen PET felt geluidsdicht absorberend akoestisch panel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Hoog effectieve geluidsabsorptie akoestisch wandpaneel voor verbetering van de prestaties van het laagfrequente spectrum
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Dichtheid: | 1800gsm |
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Verminderen van de weerklinking Elimineren van geluidsinterferentie
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Hoogwaardige ruimtes geluid akoestisch paneel voor ultieme akoestische ervaring brandwerende geluidsabsorptie zorgt voor een uitstekende ervaring
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Top glasvezel Langetermijn stabiliteit en betrouwbaarheid Sound akoestisch paneel in professionele opnamestudio's
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Geluidsakoestisch paneel voor op maat gemaakte akoestische oplossingen in verschillende omgevingen en gebruikers
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


