Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
PET felt vierkant akoestische panelen 9mm geluidsabsorberend wandbord Voor KTV
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Persoonlijk gemaakte PET-ronde akoestische panelen geluidsisolatie voor muren en plafonds
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Rechthoekige 25 mm akoestische houten muurpanelen met milieubescherming E1
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
| Vlamvertragend materiaal: | Geen/B1 |
Polyestervezel akoestisch vierkant paneel voelde geluidsdempende wandplaat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Akupanel Makkelijk te installeren geluidsdichte houten panelen die zijn afgestemd op akoestische behoeften
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
3D-akoestische wandpanelen Persoonlijke kleur Dikte 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Decoratief 3D MDF Wave Board met houten fineer - gebogen, flexibel en ideaal voor akoestische behandelingen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
3D hout en MDF Slat Wave Board Decoratief Flexibel Krullend Buigbaar Gekrompen Slat Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
Houten Akupanel Muurpanelen Snelle installatie Op maat gemaakte geluidsabsorptieoplossingen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


