Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
Snijwerk van felt akoestisch PET-paneel polyestervezelwandplaat
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Op maat gemaakte PET vierkant akoestische panelen geluidsabsorptie voor filmopnameruimte
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
|---|---|
| Geluidsabsorptie-effect: | Betere geluidsabsorptie bij dagelijks lawaai van 125-4000 Hz |
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
Rustige Comfortabele Oplossing 0.9 Nrc Huisdier geluid akoestisch paneel voor high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Gemiddelde geluidsabsorptiecoëfficiënt Huisdiergeluid akoestisch paneel voor stille comfortabele communicatie in high-end commerciële plaatsen
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Hexagonale Akupanel geluidsdicht middendichte vezelplaat houten fineer wandpaneel geluidsdicht plaat geluidsdichting fabrikant
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Hoogdichtheid van glaswol plafond buffers akoestische glasvezel geluidsisolatie panelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Akupanel Houten wandpanelen geluidsdicht, moeiteloos, op maat gemaakt, akoestisch perfect.
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Akupanel Houten geluidsdichte panelen voor muren
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
3D hout of PVC fineer MDF Wave Board Decoratief Flexibel krullend buigbaar gebogen schaal akoestisch wandpaneel Wand akupanel
| Naam: | Gekrompen houten fineer akoestisch paneel |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 2400 x 600 mm, maatwerk |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |


