Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
PET houten akupanel slaten geluidsdichte akoestische wandpanelen voor slaapkamer decoraties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gepersonaliseerd hout Akupanel Veneer MDF PET voor milieubescherming E0
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Kleur: | Houtkleur |
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
Lineair houten geluiddicht paneel voor kantoor plafondmuur met snelle installatie
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 600 x 21 mm |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Akupanel geluidsisolatie houten panelen doe-het-zelvervriendelijke installatie aangepaste maten beschikbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Custom Houten geluiddichtingspanelen moeiteloze installatie voor optimale geluidsreductie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Makkelijk te installeren Akupanel Houten wandpanelen Op maat gemaakte geluidsisolatie met superieure absorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
21 mm dikte zeshoekige houten wandpanelen akoestisch paneel hout akupanel voor wandplafond
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gepaste patronen van polyestervezel wandpaneel
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


