Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
Recycled PET akoestische wandpanelen 9 mm geluidsdichte polyestervezelplaten voor interieurontwerp
| Naam: | Acoustisch wandpaneel van PET-filter |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
OEM ODM Houten fineer zeshoekig MDF akoestisch wandpaneel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Producent op maat Stof akoestisch paneel Polyestervezel Stof Verpakte geluidspanelen voor fitness
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Home theater geluidsdicht akoestisch Slat Wall Panels Board Gratis monster
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Flexibel houten paneel akoestische panelen voor restaurantmuur
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Aanpasbare 3D houten fineer MDF golfpanelen - buigbaar, krullend en geweldig voor akoestisch ontwerp
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Akupanel geluidsdichte houten wandpanelen moeiteloze installatie aanpasbare akoestische oplossingen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel geluidsdichte houten wandpanelen Makkelijk te installeren Acoustische opties
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Wanddecoratie Hout fineer akoestische panelen lichtgewicht PET wandpaneel op maat
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
Appartement Home Decor Hout Akupanel akoestische 3D wandpanelen voor geluidsisolatie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |


