Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
Aanpasbaar formaat en materiaal geluid akoestisch paneel voor optimale akoestische prestaties in professionele omgevingen
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Hedendaags Design Houten Latten MDF PET Geluiddicht Materiaal Hotel Geluidsabsorberende Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Techwood |
Het PET-materiaal heeft uitstekende brandwerende eigenschappen. De installatiemethode is handig en maakt aangepaste patronen mogelijk. Het is ook een geluiddichte plaat die aan elkaar kan worden gekoppeld.
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Akupanel Muurpanelen Klankdicht Gemakkelijke installatie Gepersonaliseerde akoestische keuzes
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Wood Veneer+Polyester Acoustic Panels Precision-cut Edges Custom Sizes/Wood Colors Available A1/B1 Fire-rated
| Type: | HUISDIEREN Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+polyester |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Stijlvolle vierkant akoestische panelen polyestervezel geluidsdicht isolatie board op maat
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Uitstekende warmte-isolatie 9 mm huisdier felt akoestisch paneel 1-3 kg per vierkante meter
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Hitte-isolatie-effect: | Uitstekend. |
| Standaardgrootte: | 2420*1220*9/12mm, maat |
Akupanel geluidsdichte panelen voor muren eenvoudige installatie gepersonaliseerde akoestiek
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Zwakke dikke stoffen akoestische wandpanelen geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Recycled PET Square Acoustic Panels geluidsreductie Polyestervezel geluidspaneel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |


