Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
Houten fineer PET akoestisch paneel Muurdecoratie Lichtgewicht wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
Stijlvol 3D houten fineer op MDF-golfpaneel gebogen flexibel voor akoestisch en decoratief gebruik
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 11/13 mm, andere dikte |
Innovatieve natuurlijke 11 mm akoestische muurpanelen
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Eiken geluidsdichte akoestische muurpanelen van slatshout voor conferentieruimte
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Op maat gemaakte donkere grijze akoestische houten lapenpanelen 2400 x 605 mm
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
China Producent Direct Groothandel Klankdichte wandplaten van polyestervezels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Groothandel Inwendige decoratie artikelen China Made Polyestervezel geluidsdichte wandplaten en houten slaten akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezel Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Klankdichte wandplaten van polyestervezels Hout slatschroeven voor interieurversiering
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Klankdichte wandplaten en akoestische panelen van houtplaten van polyestervezels
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |


