Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Ruitvormige houtnerf fineer doe-het-zelf woonkamer decoratie geluidsabsorberend paneel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Aanpasbare geluidsabsorberende houten panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Makkelijk te installeren Akupanel Houten wandpanelen Op maat gemaakte geluidsisolatie met superieure absorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
30 x 60 cm geluidsabsorberende akupanel houten wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel Houten geluidsdichte panelen Eenvoudige installatie voor akoestische uitmuntendheid
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel Houten geluidsdichte wandpanelen Snel installeerbare akoestische oplossingen
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Akupanel Houten Muur Soundproof Panels moeiteloos passen Op maat gemaakte akoestische ontwerpen
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Accupanel geluidsisolatie Houten wandpanelen Eenvoudige montage Aanpasbare akoestische opties
| Productnaam: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Materiaal van fineer: | Hout, pvc |
Akoestische Houten Lamellenpanelen Aangepaste Lamellenafstand NRC>0.85 voor Boetiek Kantoren Statement Thuis Muren Eenvoudige Zelf-Te-Doen Installatie
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Graad E0\E1 |
| Maat: | 2400/2700/3000 x 600 mm/aangepast |
Houten fineer Afwerking geluidsisolatie Interieur Nieuw ontwerp Board Slate Wandpaneel Acustiek paneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Toepassing: | binnenmuur |
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |


