Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ customized acoustic panels pet ] bij elkaar passen 368 producten.
Polyesterfilter akoestische ruimteverdelingspanelen PET draagbare geluidsdichte kantoordelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
PET Houten akoestische slaten panelen MDF veneer Moderne geluidsdichte akoestische wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
9 mm PET geluidsdichte wandpanelen Polyestervezel felt geluidsabsorberend akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% gerecycled PET |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A |
| Grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
12 mm indoor decoratieve huisdiergevoel polyestervezel akoestische hexagonale geluidsdichte panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Groothandel Zeshoekige Geluidsabsorberende Houten Fineer Akoestische Wandpaneel MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Afmeting: | Aangepast |
Polyestervezel gesneden houten textuur wandgeluidsabsorberend paneel Aangepaste kleurenschema's
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Moderne dubbele laag decoratief akoestisch wandpaneel geluidsisolatie van polyestervezels voor hotels met grafische ontwerpoplossing
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Opvouwbaar houten laan Acustisch wandpaneel Modern minimalistisch Midden-dichtheid vezelplaat Hoog effectief geluid Grafisch ontwerp
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |
Op maat gemaakte solide houten MDF akoestische panelen met modern houten laan ontwerp geluidsdicht met fineer afwerking Hotels Studios Gyms Hallen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
PET-wandpaneel herbruikbaar materiaal geluidsdicht voor milieuvriendelijke hotelrenovatie
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |


