Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
Geluidsabsorptie Stof akoestisch paneel voor wandmetalen paneel ROHS ISO-certificering
| Milieuvriendelijk: | Klasse E1 |
|---|---|
| Functie: | Hoog geluidsopname |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Kunst PET-polyestervezel geluidsabsorberend bord akoestisch paneel 1650 gm 1800 gm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
PVC-foelie Hexagon Felt Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Veilig milieuvriendelijk milieubeschermingsniveau E1 PET-geluidsdempend bord voor gezondheid en welzijn
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
50 mm Stof Gewikkeld Akoestisch Muurpaneel Achterlijm Glasvezel Geluidsabsorberend Plaat
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
Ruitvormige houtnerf fineer doe-het-zelf woonkamer decoratie geluidsabsorberend paneel
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Glaswol glasvezel akoestisch plafondpaneel geluidsdicht akoestisch bord
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |
Een geluidsabsorberend paneel van zacht glasvezel met brandwerende functie en een geluidsisolatie-effect van meer dan 90%
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |


