Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ sound absorbing acoustic sound board ] bij elkaar passen 148 producten.
Inkjet gedrukte wanddecoratie polyester geluidsabsorberend plaat
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Groothandelsleverancier Hexagon PET-geluidsdempingsbord
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Geluidsdempende wandpaneel van polyestervezel Geluidsdemping PET-feeltgeluidsisolatie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Polyester geluidsdempende plaat Print Wereldkaart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
OEM ODM Geluiddempende PET Houten Fineer Akoestische Panelen Lichtgewicht Wandpaneel Zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Afmeting: | Aangepast |
Vergaderruimte Hout Akupanel Walnoot Eik Veneer Kleur Klank Absorberende Houten Panelen
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Branddicht 100% polyestervezel geluidsdempend bord Groothandel geluidsdicht wandpaneel felt geluidsdempend bord PET akoestisch paneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Hoogdichte stof Gewikkelde geluidspanelen Akoestische geluidsisolatie voor muren
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Polyester akoestische decoratieve wandpanelen geluidsabsorptie zeshoekige geluidspanelen
| Installatie: | Kleefstof |
|---|---|
| Dikte: | 9/12 mm |
| Vorm: | Hexagonale/ronde/op maat gemaakt |
Geheven plafond akoestische geluidsverstuivers Geluidsabsorberende glasvezelpanelen
| Materiaal: | glasvezel |
|---|---|
| grootte: | 1200*600/op maat |
| Kleur: | Op maat |


