Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic sound proof panels ] bij elkaar passen 76 producten.
Modern Eco-Vriendelijk PET Wandpaneel voor Hoteldecoratie Geluidsisolatie Vochtbestendig voor Slaapkamer Woonkamer Grafisch
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Moderne ontwerp geluidsdichte akoestische panelen polyestervezel absorptie wandpanelen PET slaten paneel 90% geluidsreductie milieuvriendelijk
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Cinema KTV Stoffen akoestisch paneel anti-botsing decoratief geluidsabsorberend wandpaneel
| Materiaal: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Polyestervezel honingraat type DIY snij-akoestisch paneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Gepersonaliseerd hout Akupanel Veneer MDF PET voor milieubescherming E0
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Kleur: | Houtkleur |
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
Houten geluidsabsorberend bord De ultieme oplossing voor thuis conferentieruimte en theater professionele resultaten gegarandeerd
| Productcategorie: | acupunctuur |
|---|---|
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |


