Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic sound proof panels ] bij elkaar passen 76 producten.
Home theater geluidsdicht akoestisch Slat Wall Panels Board Gratis monster
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Kleurrijk plat geluidsdicht akoestisch paneel PET brandvertrager Studio geluidsdichtingspanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
PET-plaat Polyester akoestische vierkant geluidspanelen kantoor geluidsisolatie platen voor muren
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Geluidsabsorberend DIY PET akoestisch wandpaneel geluidsisolatie polyestervezel voor bioscoop kantoor
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Moderne milieuvriendelijke PET-akoestische panelen Dubbellaag polyestervezel geluidsisolatie board voor hotelgebruik Grafisch ontwerp
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Inwendige wandstof akoestisch paneel glasvezel decoratieve geluidsabsorberende panelen
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |
Brandvertragend, milieuvriendelijk, vierkant, akoestisch paneel, geluidsopname, geluidsdichtheid
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
3 zijdelijke veneer luxe hout akupanel geluidsdicht hout leisteen akoestische wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsbestendige akoestische houten akoestische muurpaneel van 13 mm
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gepersonaliseerde houten akupanel akoestisch paneel houten wol fineer slaten akupanel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


