Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic sound proof panels ] bij elkaar passen 76 producten.
Custom Sound akoestisch paneel perfect aangepast voor individuele ruimte en akoestische vereisten
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Aanpasbare akoestische panelen perfect voor stoffen en houten omgevingen
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
1220*2440mmCustomizable Patroonvormig Polyestervezel Materiaal geluidsdempend plaatje 48 verschillende kleuren, uitstekend geluidsdempend effect, gemakkelijke en snelle installatie
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Glasvezel geluidsisolatie wol - Uitstekend geluidsisolerend effect, veilig en handig
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
PET-gesneden geluidsafhankelijke akoestische panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Branddicht Suspended Hexagon Acoustic Panel Klankdicht Panel Voor Office Hotel Appartement
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Branddicht op maat gemaakte geluids-akoestische panelen
| Elasticiteit: | Een |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
3D-akoestische wandpanelen Persoonlijke kleur Dikte 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Architectonisch houten akoestisch bufferpaneel met brandwerende en vochtbestendige kern
| Product Name: | Houten slaag akoestisch paneel Akupanel |
|---|---|
| grootte: | 2400x600mm, maatwerk |
| Materiaal van fineer: | Techhout, PVC, natuurlijk hout |


