Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic sound proof panels ] bij elkaar passen 76 producten.
PET-accoustische, decoratieve geluidsisolatiepanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Stijlvolle vierkant akoestische panelen polyestervezel geluidsdicht isolatie board op maat
| Vlamvertrager: | Geen/B1/A1 |
|---|---|
| kenmerk: | Hoogst Efficiënte Correcte Absorptie |
| Decoratieve opties: | 36 Kleuren |
Zelfklevende geluidsdichte wandpanelen van polyestervezels in zeshoekige vorm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/Rond/Zeshoekig/Aangepast |
Modern interieur akoestisch wandpaneel Akupanel geluidsdicht wandpaneel voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
Geluidsafhankelijke akoestische stoffenpanelen gesneden PET-polyestervezel geluidsdicht paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Geluidsdicht houten akupanel geluidsdicht houten laanwand op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gepersonaliseerde geluidsdichte houten akupanel fineer eiken slaagde wand akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Vernis MDF Akupanel Slat Wall Panel geluidsdicht Slated Wood akoestische panelen
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
|---|---|
| Toepassing: | Inrichting |
| Pakket: | Doos |
Polyesterfilter akoestische ruimteverdelingspanelen PET draagbare geluidsdichte kantoordelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Op maat gemaakte donkere grijze akoestische houten lapenpanelen 2400 x 605 mm
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


