Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic sound proof panels ] bij elkaar passen 76 producten.
3D hout en MDF Slat Wave Board Decoratief Flexibel Krullend Buigbaar Gekrompen Slat Akoestisch Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| Standaard hoogte: | 2400/1200/600 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 15/13 mm, andere dikte |
Hexagonale Akupanel geluidsdicht middendichte vezelplaat houten fineer wandpaneel geluidsdicht plaat geluidsdichting fabrikant
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Accoustic Wall Panels PVC Veneer MDF PET geluidsdicht Gelaagd
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Hoogwaardige ruimtes geluid akoestisch paneel voor ultieme akoestische ervaring brandwerende geluidsabsorptie zorgt voor een uitstekende ervaring
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Veilig milieuvriendelijk milieubeschermingsniveau E1 PET-geluidsdempend bord voor gezondheid en welzijn
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Innovatieve natuurlijke 11 mm akoestische muurpanelen
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Volmaakte geluidssound akoestisch paneel voor professionele opnamestudio's en uitvoeringsruimtes
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Wood Veneer+Polyester Acoustic Panels Precision-cut Edges Custom Sizes/Wood Colors Available A1/B1 Fire-rated
| Type: | HUISDIEREN Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+polyester |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Groothandel Modern Design Geluiddichte Akoestische Panelen 90% Geluidreductie Milieuvriendelijk Polyestervezel PET Lamellenpaneel voor Kantoor
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Anti Collision Sound Absorbing Board Flame Retardant Soundproof Art Panels 25/50mm
| Materiaal: | Glasvezel, polyestervezel. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 1200*605 mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 25/50 mm, andere dikte |


