Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Op maat gemaakte donkere grijze akoestische houten lapenpanelen 2400 x 605 mm
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne 3D-vezelplaten met een gemiddelde dichtheid, van massief hout, met geluidsabsorberende panelen voor muren en plafonds, grote geluidsabsorberende panelen, gebruikt voor geluidsabsorberende panelen voor appartementen
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsisolatie Houten akupanel Gemakkelijke installatie Geluidsabsorberend wandpaneel Op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Makkelijk te installeren Akupanel Houten wandpanelen Op maat gemaakte geluidsisolatie met superieure absorptie
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
30 x 60 cm geluidsabsorberende akupanel houten wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel Houten geluidsdichte panelen Eenvoudige installatie voor akoestische uitmuntendheid
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Stromlijnde plafond akoestische houten wandpanelen Slat Design
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Aanpasbare geluidsabsorberende houten panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Akupanel geluidsisolatie houten panelen doe-het-zelvervriendelijke installatie aangepaste maten beschikbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsabsorberende akupanel panelen houten Makkelijk te installeren Volledig aanpasbaar
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |


