Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet polyester fiber soundproof panel ] bij elkaar passen 118 producten.
Hoogdichtheid akoestische panelen geluidsdicht felt stijlvol patroonontwerp vlambestendige wanddecoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
| Grootte: | 2420*1220/1200*600 mm, andere afmetingen |
Vilt Akoestisch Paneel Leverancier Zeer Effectieve Geluidsabsorptie 100% PET Akoestisch Paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hoog effectieve geluidsabsorptie 100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Moderne Home Hotel Office 3D Hexagon akoestisch paneel geluidsdicht wandpaneel voor bioscopen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Auditorium geluidsdichte ronde akoestische panelen brandvertragend akoestisch bioscoopwandpanelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
Een geluidsabsorberend paneel met houten latten, gemaakt van PET + MDF + fineer materiaal, met een NRC-waarde variërend van 0,85 tot 0,95
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Gevoel van kantoor Accoustic panels voor muren en plafonds 2420x1220mm Op maat
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Fabrieksmatige Groothandel Geluiddichte Acupanel Akoestisch Houten Paneel Fineer MDF PET Lamel Akoestische Panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmeting: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Leverancier van geluiddichte decoratieve akoestische wandpanelen met houten latten
| Productnaam: | Houten akustisch paneel met leisteen voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+MDF+Polyestervezel |
| Materiaal van fineer: | technisch hout |
Hoog NRC ≥0,85 Accoustisch paneel van polyester voor geluidsreductie E1 Klasse
| Maat: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Dikte: | 9/12/15 mm |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |


