Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet polyester fiber soundproof panel ] bij elkaar passen 118 producten.
9 mm 12 mm PET felt akoestische wandpanelen binnen geluidsisolatie vierkant panelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Branddicht 100% polyestervezel geluidsdempend bord Groothandel geluidsdicht wandpaneel felt geluidsdempend bord PET akoestisch paneel
| Ontwerpstijl: | Modern |
|---|---|
| Randtype: | Afgeschud |
| Paneelgrootte: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Geluiddichte Paneel Wanddecoratie Hout Akupanel Akoestische Wandpanelen Bouwmaterialen Op Maat
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmetingen: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Modern Style PET Wall Panel Soundproof Decorative for Retail Store Hotel Exhibition Hall Graphic Design Solution
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Gesneden Hot Selling Goede Kwaliteit Vilt Geluiddichte Decoratieve PET Geluidsabsorberende Akoestische Panelen
| Naam: | Gesneden PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezel |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
PET-akoestisch paneel 60cm Lengte Modern Design Style geluidsdicht Klasse A Branddicht voor Home Theater Studio Office & Hotel
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET-wandpaneel herbruikbaar materiaal geluidsdicht voor milieuvriendelijke hotelrenovatie
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
PET-slat akoestische panelen vs. AKUPANEL
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Modern Eco-Vriendelijk PET Wandpaneel voor Hoteldecoratie Geluidsisolatie Vochtbestendig voor Slaapkamer Woonkamer Grafisch
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Modern Design PET Akoestisch Paneel 9mm Dikte Geluidsabsorberend & Anti-Schimmel voor Hotel Kelder & Garage Grafisch Ontwerp Oplossing
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |


