Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet polyester fiber soundproof panel ] bij elkaar passen 118 producten.
Polyesterfilter akoestische ruimteverdelingspanelen PET draagbare geluidsdichte kantoordelen
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm |
Europese standaard 2440 * 1220mm polyester geluidsdichte wandpanelen PET felt geluidsdicht absorberend akoestisch panel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
PET Acoustic Panel 15mm Thickness Sound Absorbing Anti-Mildew for Basement Garage
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Natuurlijke bamboe hout akupanel akoestische wandpanelen bouwmaterialen op maat
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Afmetingen: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Opvouwbaar houten laan Acustisch wandpaneel Modern minimalistisch Midden-dichtheid vezelplaat Hoog effectief geluid Grafisch ontwerp
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |
Het PET-materiaal heeft uitstekende brandwerende eigenschappen. De installatiemethode is handig en maakt aangepaste patronen mogelijk. Het is ook een geluiddichte plaat die aan elkaar kan worden gekoppeld.
| Elasticiteit: | A |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |
Brandvertragend, milieuvriendelijk, vierkant, akoestisch paneel, geluidsopname, geluidsdichtheid
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
Direct Stick PET Hexagon Wall Panel voor geluidsisolatie binnenmuren
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Recycled PET-accoustic felt panels Sound Absorbing Board Wall Ceiling Absorbing Panel
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Dikte: | 12 mm, andere dikte |
Houten 3D Panelen Fabrieksmatig Gemaakt Superieur Geluidseffect En Design Meesterwerk
| Materiaal: | Huisdier+houtfineer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| Maat: | Aangepast |


