Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet polyester fiber soundproof panel ] bij elkaar passen 118 producten.
Fabriekenverpakte PET-acoustische wandpanelen Hotel
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Moderne 60*60cm akoestische panelen 6 PCS Decorative Sound Wall Panels voor hotelopname & Home Studio Office gebruik
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| SERVICE: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |
Geluidsdichte wand PET akoestische panelen hoge dichtheid geluidsdempende panelen vierkant
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Vorm: | Rechthoekig/op maat gemaakt |
Persoonlijk gemaakte PET-ronde akoestische panelen geluidsisolatie voor muren en plafonds
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel maat kleur
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET vierkant akoestische panelen geluiddichte akoestische felt wandpanelen voor kantoor thuis
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
9mm 12mm akoestische PET-filterpanelen geluidsisolatie Muurdecoratie Recorderplaat
| Naam: | PET geluidsabsorberend wandpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | 36 kleuren beschikbaar |
Polyester geluidsdempende plaat Print Wereldkaart
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Geluidsdichte 9 mm PET felt akoestische panelen akoestische zeshoek voor wandbekleding en decoratie
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties, kies uit onze kleurlijst |
| Decoratieve opties: | Rijk en kleurrijk, verschillende kleur oppervlak decoratief doek voor keuze |
Feltwandpanelen Branddichte stoffen Akoestische wandpanelen
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


