Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Interieur Houten MDF-accoustic panels met slats voor geluiddichte muren en plafonds
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Hoog NRC ≥0,85 Accoustisch paneel van polyester voor geluidsreductie E1 Klasse
| Maat: | 2420*1220 mm |
|---|---|
| Dikte: | 9/12/15 mm |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
10 mm PET Houtfolieer akoestische panelen Slate Composite akoestisch wandpaneel Geen MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Hexagonale akoestische houten slatenpanelen geluidsabsorberende kunst houten glasvezel akoestische panelen
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Vernis MDF Akupanel Slat Wall Panel geluidsdicht Slated Wood akoestische panelen
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
|---|---|
| Toepassing: | Inrichting |
| Pakket: | Doos |
Composite Slat PET Hout Veneer akoestische panelen voor hotel slaapkamer woonkamer
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of drukwerk |
Recycled PET akoestische wandpanelen 9 mm geluidsdichte polyestervezelplaten voor interieurontwerp
| Naam: | Acoustisch wandpaneel van PET-filter |
|---|---|
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
| Kleur: | Kies uit onze kleurenlijst |
Fabrieksprijs Houten Akoestische Panelen Eenvoudige Installatie Thuis Kantoor Bioscoop Geluidsabsorptie
| Productnaam: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Techwood Fineer+MDF+PET |
| Standaard maat: | 240/270/280/300*60, 275*32, of aanpassen |
PET houten fineer lichtgewicht akoestische panelen geluidsabsorberend wandpaneel zonder MDF
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur |
| grootte: | Op maat |
Branddicht op maat gemaakte geluids-akoestische panelen
| Elasticiteit: | Een |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Materiaal: | PET+MDF |


