Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Residentiële PET-geluidsreductie akoestische panelen geluidsabsorberend voor thuisbioscopen
| Een breed scala aan kleuren: | Met levendige tinten en neutrale tinten kunt u de panelen eenvoudig aanpassen aan de esthetiek van e |
|---|---|
| Duurzaamheid: | E0 |
| grootte: | Op maat |
Akupanel Akustic Panel Houten Slat akoestisch paneel voor thuis geluidsisolatie TV achtermuur
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Wood Veneer+Polyester Acoustic Panels Precision-cut Edges Custom Sizes/Wood Colors Available A1/B1 Fire-rated
| Type: | HUISDIEREN Akoestisch Comité |
|---|---|
| Materiaal: | Fineer+polyester |
| kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
Recycled PET Square Acoustic Panels geluidsreductie Polyestervezel geluidspaneel
| Materiaal: | gerecycleerd huisdier |
|---|---|
| Brandbeoordeling: | Geen/klasse A/klasse B |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
10 mm PET houten fineer akoestische panelen Slat akoestisch decoratief paneel Geen MDF
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of andere kleuren |
Moderne geluidsaccusticapaneel PET houten platen MDF veneer geluidsdicht wandpaneel
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |
Lineaire houten akoestische panelen Snelle installatie Thuis kantoor Theater Wanddecoratie
| Product Name: | Houten latten akoestisch paneel voor kantoorwand |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET-sousboard |
| Vernisje: | Technisch hout, gesneden kleur |
Wanddecoratie Houten fineer akoestische panelen WPET Hexagon Slat akoestisch wandpaneel
| Materiaal: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Kleur: | Natuurlijke houtkleur/drukwerk |
| grootte: | Op maat |
Geluidsdicht zeshoekig akoestisch wandpaneel
| Materiaal: | Houten fineer+PET |
|---|---|
| PET-kleur: | Zwart of andere kleuren |
| Kleur van de fineer: | Walnoot/eikenhout of drukwerk |
Walnoothouten MDF met slats met geluidsabsorberende schalen voor binnenmuren en plafonds
| Afmaken.: | Vernis, melamine, PVC |
|---|---|
| Kleur: | Walnoten/eiken/andere |
| grootte: | 2400/1200*605 mm, op maat |


