Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Vilt Akoestisch Paneel Leverancier Zeer Effectieve Geluidsabsorptie 100% PET Akoestisch Paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Hoog effectieve geluidsabsorptie 100% PET akoestisch paneel dekking efficiëntie felt akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Kleur: | 36 Opties |
| grootte: | 2420*1220 mm, op maat |
PET holle uitgesneden akoestische panelen voor geluidsisolatie Lijm installatie op maat
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Groothandel Inwendige decoratie artikelen China Made Polyestervezel geluidsdichte wandplaten en houten slaten akoestische panelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Grootte: | 600*600 mm/ op maat |
Akustic PET geluidsabsorberend wandpaneel geluidsisolatie akoestisch paneel
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hexagonale polyestervezel akoestische wandpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Hexagon polyestervezel akoestisch paneel Muurpanelen Interieur Home Decoratie
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
9mm / 12mm PET Acoustic Panels op maat gesneden voor huis school muur
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Polyestervezel honingraat type DIY snij-akoestisch paneel voor woningversiering
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Polyestervezel Lamel Akoestische Panelen vs Houten Lamel Akoestische Panelen
| Materiaal: | 100% polyester vezel |
|---|---|
| Dienst: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 opties |


