Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Klankpaneel van polyestervezel, geluidsabsorberend, geluidsisolatiewandpaneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Rechthoekig polyester geluidsaccoustisch paneel lichtgewicht brandwerend geluidsabsorberend paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Contemporary Hotel Sound Acoustic Panel Polyester Fiber Sound Absorbing Board
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Home theater geluidsdicht akoestisch Slat Wall Panels Board Gratis monster
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Geluidsverdoofd vierkant akoestisch paneel
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Zelfklevend zeshoekig akoestisch paneel met gebafelde PET-polyesterakoestisch paneel met een hoge dichtheid
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| grootte: | Op maat |
| Kleur: | 36 Opties |
PET-gesneden geluidsafhankelijke akoestische panelen
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Grootte en vorm: | Op maat |
| Dikte: | 9/12 mm, andere dikte |
Plaatjes voor het kantoor en voor het kantoor van polyestervezels
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Kunst PET-polyestervezel geluidsabsorberend bord akoestisch paneel 1650 gm 1800 gm
| Materiaal: | 100% polyestervezels |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Kleur: | 36 Opties |
Glanzige houten geluidsdichte panelen voor thuisconferentiezalen
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Oncompromissiële kwaliteit en vakmanschap: | Met zorgvuldigheid vervaardigd uit hoogwaardige materialen met aandacht voor detail |


