Alle producten
-
Frederik.We zijn dankbaar voor de samenwerking en kijken ernaar uit om in de toekomst samen meer waarde te creëren!
zoekwoorden [ pet acoustic panel for home theater ] bij elkaar passen 279 producten.
Geluidsisolatie Eiken akoestische panelen Muurdecoratie Interieur Met geluidsabsorptiecoëfficiënt 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Houten Akoestische MDF Composiet Akupanel Wand Interieur Decoratie Akustiek Paneel
| Productnaam: | Akoestisch paneel met houten latten voor binnenmuur |
|---|---|
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
| Dikte: | 21 mm, andere dikte |
Een soort van houten geluidsdicht bord met meerdere maten beschikbaar voor aanpassing en uitstekend geluidsabsorptie effect
| Sollicitatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Verbeteringsprojecten Huis / Conferentieruimte / Theater geluidsisolatie Akupanel Houten slate akoestische wandpanelen
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Moderne akoestische houten fineerpaneel Akupanel PET geluidsisolatie voor hotel
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
China Standard Factory Redelijke prijs Houten akoestische muurplaten
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Acoustic Wood Panel Wall PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated voor woonkamer Hall en studio
| Toepassing: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| Bescherming van het milieu: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Deals B2B Exclusief PVC Hout Akupanel akoestische wandpanelen Klasse E0 Milieubescherming geluidsisolatie
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| Maat: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
21 mm dikte zeshoekige houten wandpanelen akoestisch paneel hout akupanel voor wandplafond
| Applicatie: | Home/Conferentieruimte/Theater |
|---|---|
| milieubescherming: | Klasse E0 |
| grootte: | 2400 x 605 mm/ Op maat |
Houten rooster Akupanel Authentieke houten fineer Afwerkingen Interieur Decoratie Muurpaneel
| Materiaal: | Vernis+MDF+PET |
|---|---|
| grootte: | 2400*605mm, andere afmetingen |
| Dikte: | 21/11/13mm/op maat gemaakt |


